Skip links

YENİDÜNYA GIDA

Hakkımızda

Biz kimiz?

2013 yılında İstanbul’da kurulan YENİDÜNYA Gıda akaryakıt sektörünün market ürün tedarik ve çözüm ortağı olarak kurumsal bir yaklaşımla faaliyet göstermektedir, 2018 yılında İstanbul Kırklareli Tekirdağ’Otel,Market,Restauranti Cafe sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz,halihazırda İstanbul ve İzmir ‘de İstasyon Marketi ve Oto yıkama sektörlerinde 11 şube ile faaliyet göstermektidir.

Neden biz?

YENİDÜNYA Gıda, akaryakıt istasyonlarında müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun ürün yelpazesini sunmayı hedefliyor. İşletmelerin değerini arttırmak için mükemmel ürün seçenekleri, müşteri memnuniyeti ve profesyonel market yönetimi konularında öncelikli bir pozisyonda bulunuyor. Böylece, akaryakıt istasyonlarının market işletmeciliği alanında öncü ve farklı bir marka olarak tanınıyor.

Faaliyet Konumuz

YENİDÜNYA Gıda, Türkiye'nin önde gelen zincir marketlerden biri olarak, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak aynı zamanda istasyon işletmelerini market iş yükünden kurtararak, Opet, Petrol Ofisi, BP, Aytemiz ve Total gibi önde gelen benzin istasyonu markalarının bayrakları altında aynı kurumsal ve hassasiyet ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman çalışıyoruz.

Read the story

Yeni Dünya Gıda

Müşteri Memnuniyeti

YENİDÜNYA Gıda, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar ve bu nedenle çalışanlarımızın eğitimini sürekli olarak geliştiririz. Her zaman en iyi kalitede ürünler sunmak için çalışır ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışırız.

21 +
yıllık tecrübe
100%
Müşteri Memnuniyeti
11+
Şube
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
İncele
Sürükle